VC Unitas viert 60 jarig bestaan!
Dit jaar vieren we onze 60e verjaardag! De club is opgericht op 14 november 1966 en is sindsdien een sportvereniging die haar sporen binnen de lokale gemeenschap heeft verdiend en is ook in de (Oost-Brabantse) volleybalwereld een bekend begrip.
Het jubileum van de club zal op meerdere momenten in 2026 worden gevierd. De opening van het jubileumjaar hebben we inmiddels al achter de rug, op 31 januari j.l. heeft voorzitter Roel Gijsbers het startsein gegeven waarbij tevens het nieuwe logo van de club werd getoond. BLOK TV heeft dit moment op video vastgelegd, zie hieronder:
Jubileumprogramma
In de eerste helft van het jaar zal vooral de jeugd centraal staan. In het voorjaar wordt onze jeugd Unitas getrakteerd op een bezoek aan een echte eredivisie-wedstrijd en zal er voor de jongste kinderen een clinic worden georganiseerd waarbij hen de fijne kneepjes van de volleybalsport wordt bijgebracht door bekende volleybalsters.
In de zomer volgt dan een happening voor de hele club, op het buitensport-complex van SBUB. Bij dit midzomergebeuren wordt het seizoen 2025-2026 afgesloten met beachvolleybal, een grote BBQ en een drankje. Voor de jeugd vindt er een activiteit plaats waarover later bericht komt, die houden we nog even geheim!
Na de zomerstop, in het najaar, feesten we weer verder met een pub quiz plaats waarbij de hersencellen op de proef worden gesteld.
Op zaterdag 14 november, onze echte verjaardag, vieren we dit met volleybal in de sporthal, met zoveel mogelijk oud-leden. Iedereen die dit leest wordt gevraagd oud Unitasleden daarop attent te maken, óók zij die inmiddels (ver) buiten Boekel wonen. Het wordt een feest van herkenning, vele beelden uit het verleden zullen bij die bijeenkomst worden getoond. ’s Avonds zal de reünie worden afgerond met een groot feest waarbij de oude verhalen kunnen worden opgehaald.
Eind december volgt dan het slot van het jubileumjaar met de speciale uitvoering van de bekende zaklampenwandeltocht. Lekker struinen in het buitengebied van ons dorp, in het donker, mét de zaklamp.
In elke editie van InBoekel duiken we even de archieven in met een foto uit ‘de oude doos’. Onder de rubriek Terug in de tijd nemen we jullie mee langs mooie, grappige en soms verrassende momenten uit 60 jaar Unitas.
Kun je geen genoeg krijgen van die nostalgie? Op Instagram en Facebook delen we elke week oude foto’s. Volg ons via @vcunitas en reis met ons mee door de tijd — mét het laatste nieuws erbij.
Het wordt dus een bijzonder jaar voor volleybalvereniging Unitas!
Terug