C-jeugd maakt mooie stappen

In de 2e seizoenshelft is het C-team van Unitas een klasse hoger gaan spelen. Met het nieuwe team met ervaren en onervaren spelers werd de vorige helft al een mooie 2e plek behaald in de 3e klasse. In de 2e klasse is het wel harder aanpoten, maar dat vertaalt zich ook in steeds beter spel en samenwerking van dit best wel gezellige team.

De meiden en jongens van de C treffen in deze competitie redelijk gelijkwaardige tegenstanders tot zover. Op 28 februari speelde ze voor de 2e keer tegen het wat hoger geklasseerde Bravo uit Valkenswaard, waarvan eerder werd verloren met 3-1. Het begon in de eerste set spannend maar uiteindelijk won Bravo toch redelijk ruim met 16-25. In de tweede set werd getoond waarom ze in deze klasse thuishoren. Na een spannende, gelijkopgaande set tot 23-23, werd deze uiteindelijk over e streep getrokken met 27-25. Helaas kreeg deze piek geen vervolg en gingen de volgende twee sets toch vrij ruim naar Bravo, eindstand 1-3.

Op 7 maart mocht men helemaal afreizen naar Bladel voor een wedstrijd tegen Pegasus. De eerste set ging gelijk op, maar Pegasus wist in de slotfase net het verschil te maken en trok de set met 25-23 naar zich toe. In set 2 herpakte Unitas zich sterk. Goede communicatie in het veld en duidelijk sterker spel zorgden voor een snelle, ruime voorsprong (9-20) en een overtuigend winst met 10-25. Set 3 was juist weer spannend, en beide teams bleven dicht bij elkaar. Op het einde maakte Fleur eigenhandig het verschil met een ace en daarna het winnende punt (22-25) na haar service, top gedaan! .

Ook set 4 was weer genieten voor de neutrale toeschouwer, zoals ze dat vaak in het voetbal zeggen. Opnieuw een zeer spannend setverloop, zeker op het einde. De stand ging van 22-21 naar 22-23 en vervolgens 23-24. Het bleef spannend tot het einde, maar Unitas gaf de set uiteindelijk uit handen waardoor Pegasus hem nipt pakte met 26-24. De vijfde set moest de beslissing brengen en hoewel beide teams er op basis van de recht op zouden hebben, nam Unitas snel de leiding (3-8). De voorsprong werd verder uitgebouwd naar 7-15. Unitas was duidelijk sterker en won verdiend met 2-3 in sets.

Terug