Fluit- en telschema

Het schema voor de 2e seizoenshelft volgt z.s.m.

Datum Team thuis Team uit Tijd Scheidsrechter Teller(s) Zaalwacht
Zaterdag 27 Januari VC Unitas MC 1 VC Volt MC 4 15:00u Ruud Lange Roy Hectors H1
Zaterdag 27 Januari VC Unitas MA 1 Avance MA 2 15:00u Marijn van der Krieken Loes Janssen H1
Zaterdag 27 Januari VC Unitas HS 1 Were-Di HS 1 17:00u Dianne Smits Ize Arts H1
Zaterdag 27 Januari  VC Unitas DS 2 Bravo’99 DS4 19:00u Luc van Hout Wout Gijsbers H1
 —
Datum Team thuis Team uit Tijd Scheidsrechter Teller(s) Zaalwacht
Zaterdag 3 Februari  VC Unitas MC 1  Vollan ’65 MC 1  15:00u  Fieke Maas  Ayla Verstegen D1
Zaterdag 3 Februari  VC Unitas MA 1  VC Volt MA 2  15:00u  Rian v.d. Elsen Anne v.d. Laar D1
Zaterdag 3 Februari  VC Unitas HS 1  VC Volt HS 5  17:00u  Daimy van Moorsel D1
Zaterdag 3 Februari  VC Unitas DS 1  Saturnus/HC DS 5  17:00u  Kelly Jacobs  Maud van der Wijst D1
Zaterdag 3 Februari  VC Unitas DS 2  Ovoco DS 2  19:00u  Stef Peters  Roy van de Wetering D1
 —
Datum Team thuis Team uit Tijd Scheidsrechter Teller(s) Zaalwacht
Zaterdag 24 Februari  VC Unitas MC 1  Were-Di MC 2  15:00u  Volgt z.s.m.  Volgt z.s.m.
 —
Datum Team thuis Team uit Tijd Scheidsrechter Teller(s) Zaalwacht
Zaterdag 3 Maart  VC Unitas HS 1  Bladel HS 1  17:00u  Jilke van Boxtel  D2
Zaterdag 3 Maart  VC Unitas DS 1  Were-Di DS 4  17:00u  Loes Janssen  Kirsten de Rijck  D2
Zaterdag 3 Maart  VC Unitas DS 2  VCE/PSV DS 3  19:00u  Jeroen Kuijpers  Lieke Smits  D2
 —
Datum Team thuis Team uit Tijd Scheidsrechter Teller(s) Zaalwacht
Zaterdag 10 Maart  VC Unitas MC 1  Flamingo’s’56 MC 3  15:00u  Kaat .v. Zuthpen  Ayla Verstegen D1
Zaterdag 10 Maart  VC Unitas MA 1  Set Up MA 1  15:00u  Marieke van de Broek  Anne v.d. Laar  D1
Zaterdag 10 Maart  VC Unitas HS 1  Nuvo’68 HS 1  17:00u  Jessie Smits D1
Zaterdag 10 Maart  VC Unitas DS 1  Spirit DS 3  17:00u  Zite Arts  Vera van den Boogaard  D1
Zaterdag 10 Maart  VC Unitas DS 2  Nuvoc DS 4  19:00u  Jeroen Kuijpers  Ize Arts  D1
 —
Datum Team thuis Team uit Tijd Scheidsrechter Teller(s) Zaalwacht
Zaterdag 24 Maart  VC Unitas MC 1  Skunk MC 1  15:00u  Ruud Lange  Roy Hectors  H1
Zaterdag 24 Maart  VC Unitas MA 1  Havoc MA 2  15:00u  Marijn van der Krieken  Jeroen Janssen H1
Zaterdag 24 Maart  VC Unitas HS 1  Ledub HS 2  17:00u  Suze van Rijsewijck H1
Zaterdag 24 Maart  VC Unitas DS 1  HLB Van Daal/DS DS 9  17:00u  Luc van Hout  Pien Koolen  H1
 —
Datum Team thuis Team uit Tijd Scheidsrechter Teller(s) Zaalwacht
Zaterdag 14 April  VC Unitas MA 1  SV Aspargos MA 1  15:00u  Roel Gijsbers  Luc van Hout H1
Zaterdag 14 April  VC Unitas HS 1  Civitas HS 1  17:00u  Juul van der Aa H1
Zaterdag 14 April  VC Unitas DS 2  Hajraa DS 8  19:00u  Wout Gijsbers  Daimy van Moorsel H1
 —