Fluit- en telschema

Hieronder vind je een overzicht van het eerste fluit- en telschema.
Er zijn nog een paar open plekken die opgevuld moeten worden, die proberen we ook zo snel mogelijk hier te plaatsen.
Vanwege een lastiger wedstrijdschema waarbij een aantal teams uit en een aantal thuis spelen, kan het voorkomen dat je vaker ingedeeld bent.
Uiteraard proberen we hiermee zoveel mogelijk rekening mee te houden. Mocht je niet kunnen, probeer dan zelf voor vervanging te zorgen.
Heb je een vraag, of mocht je een fout zien in dit schema? Geef dit dan a.u.b. even door, zodat we dit tijdig kunnen aanpassen.

Datum Team thuis Team uit Tijd Scheidsrechter Teller(s) Zaalwacht
Zaterdag 7 Oktober VC Unitas MC1 Spirit MC1 15:00u Roy Hectors Erie Klokgieters
Lieke Smits
D2
Zaterdag 7 Oktober VC Unitas MA1 Avance MA2 15:00u Roel Gijsbers Isa Sanders
Lize Rijper
D2
Zaterdag 7 Oktober VC Unitas MB1 Ovoco MB2 17:00u Dianne Smits Vera van den Boogaard D2
Zaterdag 7 Oktober VC Unitas HS1 SOMAS/Activia HS1 17:00u Coen de Rijck Kelly Jacobs D2
Zaterdag 7 Oktober  VC Unitas DS2  Bravo’99 DS4 19:00u Wout Gijsbers Jilke van Boxtel D2
 —
Dinsdag 10 Oktober VC Unitas DS1 Ovoco DS1 19:00u DS2 DS2 Trainingsavond
 —
Zaterdag 21 Oktober VC Unitas MA1 Detac MA2 15:00u Janne van Berlo
Iris van Oosterwijk
D2
Zaterdag 21 Oktober VC Unitas MB1 Detac MB2 17:00u Suze van Rijsewijck D2
 —
Zaterdag 4 November VC Unitas MC1 Ovoco MC1 15:00u Jeroen Janssen Fieke Maas H1
Zaterdag 4 November VC Unitas MB1 Argos/Achilles MB2 17:00u Kirsten de Rijck Isa van den Boogaard
Britt van de Elzen
H1
Zaterdag 4 November VC Unitas DS1 TFC DS4 17:00u Loes Janssen Suze van Bree
Ize Reijnen
H1
Zaterdag 4 November VC Unitas HS1 Bedovo HS1 17:00u Henk Gijsbers Dianne Smits H1
Zaterdag 4 November VC Unitas DS2 TFC DS3 19:00u Jeroen Kuipers Carlijn van den Hoven H1
 —
Zaterdag 25 November VC Unitas MC1 Hands Up MC1 15:00u Marijn vd Krieken Roy vd Wetering H1
Zaterdag 25 November VC Unitas DS1 VCH Schijndel DS2 17:00u Kirsten de Rijck Juul van Lankveld
Loyce van Moorsel
H1
Zaterdag 25 November VC Unitas MB1 Flamingo’s ’56 MB4 17:00u Juul van der Aa Ize Arts H1
Zaterdag 25 November VC Unitas HS1 VC Athos ’70 HS1 17:00u Coen de Rijck Isa van den Boogaard
Britt van de Elzen
H1
 —
Zaterdag 09 December VC Unitas MA1 VCH Schijndel MA1 15:00u Rian van den Elsen Kaat van Zuthpen H1
Zaterdag 09 December VC Unitas DS1 Hajraa DS6 17:00u Jilke van Boxtel Juul van der Aa H1
Zaterdag 09 December VC Unitas HS1 Asterix HS1 17:00u Pien Koolen H1
Zaterdag 09 December VC Unitas DS2 HLB Van Daal DS7 19:00u Marieke van de Broek Zite Arts H1

Zaterdag 30 september

Team thuis Team uit Tijd Scheidsrechter Teller(s) Zaalwacht
VC Unitas MC1 Detac MC1 15:00u Stef Peters Danique Adam
Marit van Osch
D1
VC Unitas MB1 Were-Di MB1 17:00u Willy Verbruggen Juul van Lankveld
Loyce van Moorsel
D1
VC Unitas DS1 Detac DS2 17:00u Paul v Hoeij Loes van de Laar
Mara Grozema
D1

Zaterdag 23 september

Team thuis Team uit Tijd Scheidsrechter Teller(s) Zaalwacht
VC Unitas MC1 TFC MC1 15:00u Luc van Hout Ayla Verstegen H1
VC Unitas MA1 Tornado Nistelrode MA1 15:00u Marijn vd Krieken Roy vd Wetering H1
VC Unitas HS1 VC Olympia HS1 17:00u Henk Gijsbers Juul van der Aa H1
VC Unitas DS1 VCH Schijndel DS3 17:00u Jilke van Boxtel Suze van Rijsewijck H1
VC Unitas DS2 Skunk / Tornado Nistelrode DS3 19:00u Jeroen Kuipers Rian vd Elsen H1

Zaalwacht

Datum Team Tijd
23 september 2017 H1 14:30-21:00
30 september 2017 D1 14:30-19:00
7 oktober 2017 D2 14:30-21:00
21 oktober 2017 D2 14:30-19:00
4 november 2017 H1 14:30-21:00
25 november 2017 H1 14:30-19:00
9 december 2017 H1 14:30-21:00
17 december 2017 Mini toernooi 10:00-12:00
27 januari 2018 D2 16:30-21:00
3 februari 2018 D1 16:30-21:00
3 maart 2018 H1 16:30-21:00
10 maart 2018 D1 16:30-21:00
24 maart 2018 H1 16:30-21:00
14 april 2018 D2 16:30-21:00