Standen Beach Competitie – Heren

Eindstand Laatste Update: 13-08-2017
  Team naam     Gespeeld Punten   Sets Voor Sets Tegen Punten voor Punten Tegen
1 Jägerbal 12 34 34 2 745 440
2 Chuck Norris 11 27 27 6 659 539
3 Big, fat and Beautiful 12 27 27 9 713 594
4 Nasze Penisy 12 21 21 15 681 642
5 Lomp en Onhandig 10 20 20 10 585 521
6 100 en een bietje 11 19 19 14 579 522
7 Zwaar en Misvormd 12 18 18 18 647 595
8 The Firemens 10 15 15 15 589 580
9 Kremmig en Soepel 9 13 13 14 394 465
10 Diddle+ 12 6 6 30 590 727
11 Limburg-Brabant Sport Combinatie 12 6 6 30 527 639
12 Frank en Erik 9 5 5 22 310 538
13 Pieter en Frits 12 5 5 31 519 736

 

team naam Contactpersoon Telefoon Mail
1 Big, fat and Beautiful Jasper Pieterse 06-54361223 jasperpieterse@gmail.com
2 Nasze Penisy Teun Althuizen 06-21573782 teunalthuizen@gmail.com
3 Diddle+ Dianne Smits 06-47625231 diannesmits01@gmail.com
4 Kremmig en Soepel John Manders 06-13694712 johnnyenpientje@gmail.com
5 Limburg-Brabant Sport Combinatie Artjan van Rooij 06-53653448 artjan_van_rooij@hotmail.com
6 100 en een bietje Wiljan Smits 06-20617216 w.smits@victoria-mengvoeders.nl
7 Frank en Erik Frank van Lankveld 06-55480719 fclankveld@gmail.com
8 Jägerbal Luc van Hout 06-57116967 luc_vanhout@hotmail.com
9 Lomp en Onhandig Mark Smits 06-29101508 mark@jsmits.nl
10 Pieter en Frits Frits de Wit 06-11267459 f.wit@hotmail.com
11 Zwaar en Misvormd Gijs Bruijsten 06-12662906 gijs.bruijsten@gmail.com
12 The Firemens Niek Schuijers 06-18114691 niekschuijers@hotmail.com
14 Chuck Norris Marijn vd Krieken 06-30107751 marijnvdkrieken@gmail.com